Take qualified producers

Qualified producers are producers based in the Netherlands who already have received a film incentive financial contribution and have released a film in the last seven years

Witfilm

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 Witfilm
Phone number
+3120 688 5049
E-mail
Show e-mail address
Website
www.witfilm.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Boudewijn Koole 44 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     DE -  Berlin International Film Festival Crystal Bear Award
     EU - European Film Award
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
  • Iris Lammertsma 2 awards
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Zaatari Djinn
2016
1 award
Het grote Verzwijgen - Keep Silent
2020
Look what you made me do
2020
Judas
2019
Sons of the Mafia
2019
Licht - Light
2019
De keuze van mijn vader - My Father's Choice
2017

Production company

The Last Fight
2018
1 award
Back to the Taj Mahal Hotel
2017
1 award
Zaatari Djinn
2016
1 award
Happily Ever After
2014
1 award
Lamentations of Judas
2020
Vrankrix en het Amsterdamse Rijk - Vrankrix and the Amsterdam EURnrichment
2020
Sons of Honour
2020
Het grote Verzwijgen - Keep Silent
2020
Look what you made me do
2020
Licht - Light
2019
Judas
2019
Sons of the Mafia
2019
Teledoc Campus - Helaas ben je het niet geworden
2017
De keuze van mijn vader - My Father's Choice
2017
Echt Herman Koch
2017
Breng de Joden thuis
2016
Transit Havana
2016
De wereld van Kim & Bob
2016
Inside the Chinese Closet
2015
Battles
2015
Nieuw
2014
Point Taken - Off Ground
2013
Kids & Docs - Vannacht worden we vrouwen
2013
DOC25 - De dwarsligger
2013
Surprising Europe
2011
De nieuwe Lola's - Trage liefde
2007

Sigma Pictures

2 awards
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
 Sigma Pictures
Phone number
+3120 535 3320
E-mail
Show e-mail address
Website
www.sigmapictures.com
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Guurtje Buddenberg 9 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
  • Matthijs van Heijningen 14 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)

Incentive Production company

De Helleveeg - The Fury
2016
2 awards
Het Leven is Vurrukkulluk
2018

Production company

1000 Rosen
1994
3 awards
De Helleveeg - The Fury
2016
2 awards
De Bende van Oss - The Gang of Oss
2011
2 awards
Kees de jongen
2003
1 award
Kracht
1990
1 award
De lift
1983
1 award
De stilte rond Christine M.
1982
1 award
De grens
1979
1 award
Zwaarmoedige verhalen voor bij de centrale verwarming - Melancholy Tales
1975
1 award
Het Leven is Vurrukkulluk
2018
De vriendschap
2001
De omweg
2000
The Island of the Mapmaker's Wife
2000
De Zwarte Meteoor
2000
De bal
1999
Advocaat van de hanen
1996
All Men Are Mortal
1995
AfFair Play
1995
Wildgroei
1994
Vals licht
1993
Voor een verloren soldaat
1992
Eline Vere
1991
Rituelen
1989
Een maand later
1987
Op hoop van zegen
1986
In de schaduw van de overwinning
1986
Opoe is op bezoek
1985
Ciske de Rat
1984
Gebroken spiegels
1984
Feest?
1984
De vogelmens
1983
Een zaak van leven of dood
1983
J. C. Bloem: Een man van weinig woorden
1982
Five Scenes in Dutch Art
1982
Who Needs the Pacific Ocean
1982
De ontpopping
1982
Van de koele meren des doods
1982
De oppas
1981
Een vlucht regenwulpen
1981
Mondriaan in New York
1980
Gossamer
1980
Bekende gezichten, gemengde gevoelens
1980
Lieve jongens
1980
Een vrouw als Eva
1979
Crolus
1979
Instant Pictures
1979
Andy, bloed en blond haar
1979
Mysteries
1978
De krans
1978
Rust
1977
Het debuut
1977
Gouden jaren
1976
She
1976
De nieuwe wereld
1976
Alle dagen feest
1976
Atavar
1976
Goede morgen, mijnheer van Wijk
1975
Zwaarmoedige verhalen - De smalle oude man
1975
Zwaarmoedige verhalen - Zeeman tussen wal en schip
1975
Zwaarmoedige verhalen - Een winkelier keert nooit weerom
1975
Flanagan
1975
Zwaarmoedige verhalen - Meneer Frits
1975
De antikrist
1974
Don't Move Baby
1974

Mountain Road Entertainment Group

1 award
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf Audience Award
 NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
 Mountain Road Entertainment Group
Phone number
+3135 623 5559
E-mail
Show e-mail address
Website
www.mountainroad.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Sjef Scholte 9 awards
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
     NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

De ontsnapping - The Escape
2015
1 award

Production company

Keet & Koen en de Speurtocht naar Bassie & Adriaan
2015
1 award
De ontsnapping - The Escape
2015
1 award
Smoorverliefd
2013
1 award

De Familie Film & TV

2 awards
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 US - Emmy Award
 De Familie Film & TV
Phone number
+3120 663 33 03
E-mail
Show e-mail address
Website
www.defamilie.net
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Monique Busman 7 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     US - Emmy Award
  • Michiel van Erp 9 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     US - Emmy Award

Incentive Production company

Niemand in de stad - Open Seas
2018
2 awards
Seeds of Deceit
2020
I.M. - In Memoriam
2020

Production company

The End of Fear
2018
2 awards
Niemand in de stad - Open Seas
2018
2 awards
De Europeaan
2016
2 awards
Ramses
2014
2 awards
De waarheid over mijn vader - Daddy and the Warlord
2019
1 award
Bewaren - of hoe te leven
2018
1 award
I.M. - In Memoriam
2020
Seeds of Deceit
2020
Ik alleen in de klas
2017
My Fucking Problem
2017
Wit is ook een kleur
2016
Onder de oppervlakte
2015
Schaken met de dood
2015
MH17: Het verdriet van Nederland
2015
Strohalm
2015
Satudarah-One Blood
2015
De nood aan dansen
2014
Zwart als roet
2014
De dingen die voorbij gaan
2014
Adèle Bloemendaal: Eens wil ik er van af zijn
2014
De echte jongens film
2013
DOC25 - Zien en gezien worden
2013
Jeroen Willems - Over grenzen
2013
15 Pogingen
2013
I Love Venice
2013
Het Loo
2012
C.K.
2012
Tijd van je leven - Wij zijn 12
2012
Postmoderne hutspot - opkomt en ondergang van het Nationaal Historisch Museum
2012
De balletmeesters
2012
I Am a Woman Now
2012
Erop of eronder
2011
Tijd van je leven
2011
De magie van wetenschap - De dingen die je niet begrijpt
2010
De magie van wetenschap - Stof tot nadenken
2010
Liefde voor de Heer
2010
De magie van wetenschap - The More You Know the Less You Need
2010
De magie van wetenschap - Roepende in de woestijn
2010
De magie van wetenschap - Niet voor bangeriken
2010
Toen zij van Rotterdam vertrokken
2010
De magie van wetenschap - In den beginne
2010
Beatrix, Majesteit
2009
Angst - Fear
2009
Erwin Olaf, on beauty and fall
2009
Moederziel
2009
File
2008
Sylvia Kristel: Nu.
2007
Pretpark Nederland
2006

Volya Films

1 award
 CH -  Locarno International Film Festival
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  Volya Films
Phone number
+31 10 415 5621
E-mail
Show e-mail address
Website
www.volyafilms.com
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Fleur Knopperts 3 awards
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  • Denis Vaslin 6 awards
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Problemski Hotel
2016
1 award
Sans Soleil
2020
De Gebroeders Schimm - The Ghastly Brothers
2020
Dragejenta - The Dragon Girl
2020
Mrs. F.
2019
Het Dubbelleven van Marie-Louise - Pilgrimage
2019
I WIll Cross Tomorrow
2019
A Perfect Game
2017

Production company

Als de giraffen komen - Waiting for Giraffes
2016
1 award
Mrs. F.
2019
A Perfect Game
2017
Michael
2017
Teledoc Campus - 80% Ongeschikt
2016
De vrije markt
2016
Schuldenaars
2015
Homesickless
2015
Naziha's Lente
2014
KOERAAJ KOERAAJ - Kurai Kurai-Tales on The Wind
2014
Hoe luidt het land?
2012
Wildcards - Ik ben niet dood, ik slaap
2011
De nieuwe heilige
2010
Gevangenen van de grond - Prisoners of the Ground
2009
Over het naar gezichten in de wolken speuren - On Looking for Faces in the Clouds
2009
Transit Dubai
2008
Jack, the Balkans & I
2008
Kort Rotterdams - Soufiane
2007
Etna
2006
Every Picture Tells a Story - De 9 levens van mijn auto
2006
EPTAS - Het verhaal van een vliegend tapijt in Zwolle
2005
Zwart goud onder het Noteckawoud
2005
The Last Hole on the Flute
2005
Poetins mama
2003

Co-production company

A Land Imagined
2018
4 awards
The Mole Agent
2020
1 award
La omisión - The Omission
2018
1 award
Centaur
2017
1 award
Problemski Hotel
2016
1 award
The Light Thief
2010
1 award
Lost Lotus
2020
Sans Soleil
2020
De Gebroeders Schimm - The Ghastly Brothers
2020
Dragejenta - The Dragon Girl
2020
Dark Rider
2020
Het Dubbelleven van Marie-Louise - Pilgrimage
2019
I WIll Cross Tomorrow
2019
Cha và con và - Big Father, Small Father and Other Stories
2015
The Dream of Shahrazad
2014
Men Who Save the World
2014
Beneath the Surface
2014
Solo
2013
40 Days of Silence
2013
Snackbar
2012
The World Belongs to Us
2012
Le monde nous appartient
2012
De Vliegenierster van Kazbek - The Aviatrix of Kazbek
2010
Grande Hotel
2010
Wind Journeys
2009
Double Take
2009
Border
2009
Independencia
2009

Talpa Fictie

1 award
 NL - NFF Diamond Film (1,000,000 visitors feature film)
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
 NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

April, May en June
2019
1 award

Production company

Gooische Vrouwen - Viper's Nest
2011
5 awards
Gooische Vrouwen 2 - Viper's Nest 2
2014
3 awards
April, May en June
2019
1 award
Doris
2018
1 award
Nu of Nooit! - One Happy Day
2015
De jacht
2015
Assepoester: Een modern sprookje
2014

Co-production company

De verbouwing - The Renovation
2012
1 award

SeriousFilm

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 SeriousFilm
Phone number
+316 41 515 974
E-mail
Show e-mail address
Website
www.seriousfilm.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Koert Davidse 2 awards
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  • Marc Thelosen 1 award
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Stones Have Laws
2018
1 award
Citizens of Nature
2018
Overleven - een Handleiding - To Stay Alive - A Method
2016

Production company

Schapenheld - Sheep Hero
2018
1 award
Stones Have Laws
2018
1 award
Garden of Life
2018
1 award
The Modular Body
2016
1 award
Berg
2020
Feast
2020
Citizens of Nature
2018
De Hoofdvrouw
2018
Langs de Kapellekensbaan
2016
Het laatste kunstje
2016
Melanie
2016
Overleven - een Handleiding - To Stay Alive - A Method
2016
Interface
2016
Never a Dull Moment
2014
Paradis
2014
Laatste woorden
2014
Ataraxia: Poodle Shaving for the Blind
2013
Land van verandering
2013
I Love Hooligans
2013
De stem van de meester
2013
Medailles & spikes
2012
Asian Delight
2012
De meiden van Chica Radio
2011
1974
2011
Madame Dakar
2011
The Origin of Creatures
2010
Vogelvrij
2010
Liefdeswinter
2010
Los
2009
Het zijn reuzen
2009
Manifest voor een vrije val
2009
Zijn verloren land
2009
Rotterdamse Saudade
2008
Seven Years of Observation
2008
Herman Brood. A star like me
2008
Dinner with Murakami
2007
De wereld als verzameling
2007
Over fenomenen en existenties nr. 3
2006
Sybold van Ravensteyn - architect voor de eeuwigheid
2005

Co-production company

That Which Is To Come Is Just A Promise
2019
Shock Head Soul
2011

Selfmade Films

1 award
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
E-mail
Show e-mail address

Staff

  • Niek Koppen 8 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection

Incentive Production company

Inner Landscape
2018
1 award
Reis naar het Morgenland - Journey To The Morgenland
2019

Production company

Rotvos
2009
2 awards
Ramses
2002
2 awards
Inner Landscape
2018
1 award
Raak me waar ik voelen kan
2007
1 award
Goud
2007
1 award
Reis naar het Morgenland - Journey To The Morgenland
2019
Veearts Maaike
2018
Geschenk uit de bodem
2017
De laatste keer, tweede deel
2017
Kids & Docs - Naomi's geheim
2016
Bezness as Usual
2016
Hier komt Piet Hein Eek
2016
Nog even langs de fotograaf
2015
Voor de dans - Dedicated to Dance
2015
Het uiterste middel - vreemdelingen in bewaring
2015
Welkom thuis
2015
Elke dag 4 mei
2014
Waterlijken
2014
The Amazing Agency
2014
Het beste voor Kees
2014
Levende klederdracht
2013
Dagboeken van een olifant
2012
Hier woon ik, daar leef ik
2012
Taking the Plunge
2012
Het zwijgen van Loe de Jong
2011
Het oordeel
2011
El sonido del bandoneón - The Sound of the Bandonéo
2011
Onverwacht
2011
Omar's schuld
2010
Onverklaarbaar
2010
Yo! Opera - Toonladders en tweedeklassers
2009
De vreemdelingenrechter
2009
Het familie ensemble
2009
Walking op Oerol
2008
De wereld is plat - door de vogelkijker van Theunis Piersma
2008
Hoe hormonen mijn leven veranderden
2008
Ondertussen in Nederland - De zwemmers
2008
Keatshert
2008
See You in Vegas
2007
Martha Vonk gaat naar Istanbul
2007
Bij ons in Scharloo
2006
Zaterdag is voor de doden
2006
Dorpsbelangen
2006
Het leven is ergens anders
2006
De droom van Jan Wolff
2005
Tsjechisch kerstfeest
2005
Ik wil nooit beroemd worden
2005
Het veerhuis
2004
Holland danst
2004
Advocaatje leef je nog?
2004
De missie Willems
2003
De badgast de baas
2003
Justiça
2003
Slammers
2003
Mathilde Willink superpoes
2002
The Holocaust Experience
2002
The Making of the Revolution
2001
Wheels of Fortune
2001
Toneelgroep Amsterdam - deel 3
2001
Toneelgroep Amsterdam - deel 2
2001
Toneelgroep Amsterdam - deel 1, 2, 3
2001

Scarabee Films

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA award
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Klanken van Oorsprong - Sounds of Origin
2018
1 award

Production company

Stand van de sterren - Position Among the Stars
2010
2 awards
Stand van de maan
2004
2 awards
Klanken van Oorsprong - Sounds of Origin
2018
1 award
Contractpensions-Djangan loepah!
2008
1 award
Jonge idealisten, oude politiek
2006
Promised Paradise
2006
Galina, portret van een diva
2006
Eat Your Enemy
2005
Yang Ban Xi, de 8 modelwerken
2005
Tour des Légendes
2003
Stand van de zon
2002
Chin.Ind. Een leven achter het doorgeefluikje
2001
Feike Boschma - als een vloedlijn
2000
Beyond Reason: A Friend on Deathrow
2000
Ademkristal
2000
Balkan Baroque
1999
La Chaconne d'Auschwitz
1999
Split
1999
Typhoontschik - Natalia Gutman
1999
Heilige koeien en melkkoeien
1997
De oogst van de stilte
1995
Moge u gelukkig worden - T'aves Bachtalo
1994
Jemand auf der treppe
1994
Trahir
1993
Moving Objects
1991

Rotterdam Films

1 award
E-mail
Show e-mail address
Website
www.rotterdamfilms.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Mildred van Leeuwaarden 1 award
  • Dick Rijneke 1 award

Incentive Production company

Tegnap - Hier - Yesterday
2018
1 award
The Hunter's Son
2020

Production company

The Hunter's Son
2020
Silent Ones
2013
Nou, dat was het dan!
2005
Waar is mijn jas?
2004
't Wordt toch niks
2001
Best Foot Forward
2001
Bruggen
1996
De brugwachter
1996
City Limits
1994
City Life
1990
Voro-nova
1985
Pinkel
1982
Groeten uit Rotterdam
1980

Co-production company

Tegnap - Hier - Yesterday
2018
1 award
Reykjavik - Rotterdam
2009

Revolver Amsterdam

1 award
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA award
 CH -  Locarno International Film Festival
 Revolver Amsterdam
Phone number
+3120 820 8987
E-mail
Show e-mail address
Website
www.revolver.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Germen Boelens 1 award
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  • Raymond van der Kaaij 16 awards
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA award
     CH -  Locarno International Film Festival
  • Kirsi Saivosalmi

Incentive Production company

Love & Friendship
2015
1 award

Production company

I Dream in Another Language - Sueño en otro idioma
2017
4 awards
Bodkin Ras
2016
2 awards
Supernova
2013
2 awards
Bruce Lee and the Outlaw
2018
1 award
Club Zeus
2011
1 award
Too beautiful our right to fight
2018
Kort! - Zeven dingen die ik heb geleerd over tijdreizen - Seven things I learned about time travel
2016
Knalpot - Professional Grin
2015
Code A1
2012
De Datsja
2012
Playgrounds Festival 2009
2009
Vivere
2007
Bezoek aan het vrachtschip
2006
Liesje
2006
Kort Rotterdams - Droomspoor
2005
Kort Rotterdams - Kaas / Cheese!
2004
Onder het asfalt
2004
Gesloten
2002

Co-production company

Don't swallow my Heart, Alligator Girl
2017
2 awards
Crips: Strapped 'n Strong
2009
2 awards
Love & Friendship
2015
1 award
'n Beetje Verliefd - Happy Family
2006
1 award
Drift
2014
They Have Escaped
2014
Lotus
2011
22 mei - 22nd of May
2010

OAK Motion Pictures

1 award
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  OAK Motion Pictures
Phone number
+3120 717 3504
E-mail
Show e-mail address
Website
www.oakmotionpictures.com
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Trent 14 awards
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     US - Oscar nomination

Incentive Production company

Holiday
2018
1 award
Narcosis
2021
Benelux
2020
Als de fucking Lente komt - When Fucking Spring Is In The Air
2019
Satan Said Dance
2017

Production company

Narcosis
2021
Als de fucking Lente komt - When Fucking Spring Is In The Air
2019
Off Track
2017
KORT! - Sjaaks vrouw is dood, dus hij moet iets zeggen
2017
Houvast - Hold On
2016
Noisia - Mantra
2016
Kort! - Groei
2016
Het mooiste wat er is
2015
One Night Stand IX - Vrij
2014
One Night Stand IX - Eddy & Coby
2014

Co-production company

The Wound - Inxeba
2017
4 awards
Holiday
2018
1 award
Satan Said Dance
2017
Made in Iran
2016

KeyDocs

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  KeyDocs
Phone number
+3120 422 2607
E-mail
Show e-mail address
Website
www.keydocs.nl
IMDb profile
IMDb profile

Incentive Production company

Den unge Zlatan - Becoming Zlatan
2016
1 award

Production company

Erbarme Dich: Matthäus Passion Stories
2015
1 award
Hathihi swrati wa ana mayet - This Is My Picture When I Was Dead
2010
1 award
Ik ben Alice
2015
Herinnering aan een trieste dageraad
2014
Paradijsbestormers
2014
Heuvel van plezier
2013
Gitaarjongens
2013
Mijn geniale broer Harry
2013
De man met 100 kinderen
2012
Coming Soon. Refugees: who needs them?
2012
De sekspolitie - The Sex Police
2012
Nadia tikt
2011
Wildcards - Wat de kat ziet
2011
Great Lengths
2010

Co-production company

Den unge Zlatan - Becoming Zlatan
2016
1 award

Interakt

1 award
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 Interakt
Phone number
+3120 623 7982
E-mail
Show e-mail address
Website
www.interakt.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Mira Mendel 2 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
  • Rene Mendel 2 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Devil's Pie - D'Angelo
2019
1 award

Production company

Devil's Pie - D'Angelo
2019
1 award
De Matthäus Missie van Reinbert de Leeuw
2016
1 award
Beyond Index
2017
Het papierparadijs
2017
KORT! - #YOLO4REAL
2017
Teledoc Campus - Met alles wat er is
2017
Jan Sierhuis zelfportret
2017
Het zelfonderzoek Folkert de Jong
2017
Schrijvers van de Lage Landen - Esther Gerritsen
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Marente de Moor
2016
Schrijvers van de Lage Landen - David Van Reybrouck
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Maartje Wortel
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Rodaan Al Galidi
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Barbara Stok
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Gustaaf Peek
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Annelies Verbeke
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Ilja Leonard Pfeijffer
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Ester Naomi Perquin
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Tommy Wieringa
2016
Schrijvers van de Lage Landen - Gideon Samson
2016
Cocon
2015
Het scherpe oog van Aat Veldhoen
2015
De waarneming
2015
Zandvliet // Van Gogh
2015
De confrontatie
2015
Conducting Boijmans
2014
Hollandse meesters: Armando
2014
Seven Stones
2014
Privéterrein
2014
Point Taken - Ik ben de enige
2014
Misbruikte mannen
2013
Point Taken - What's Unfolding
2013
Sprekende beelden, blijvende herinneringen
2013
Land van aankomst - Land of Promise
2013
Hollandse meesters in de 21e eeuw - Ronald Ophuis
2012
Fier fan hûs... alline
2012
Het ritme van Elly de Waard
2012
Als de herinnering komt - Een film over Saul Friedländer
2012
Toer van Schayk
2012
Hollandse meesters in de 21e eeuw - Co Westerik
2012
De verlate reis van meneer Utac
2012
De Bollywood revolutie
2012
Hollandse meesters in de 21e eeuw
2011
Hollandse meesters in de 21ste eeuw
2011
De theorie van het konijn
2010
Toen was ik al beroemd
2010
De Directors
2010
Dans voor het leven - Living the Dance
2010
Paul Citroen
2010
Als het kan, dan moet het
2010
De leugen - The Lie
2010
Schitterende collecties
2010
Passion of painting (werktitel)
2009
Op de rand van de droom
2009
De Boomgaard: Find the Orchard
2009
De jacht van Abdelkader Benali
2009
Diamond Dust
2009
Rauw en puur
2009
Land zonder koning
2009
It riedsel
2009
Ik zag ruimte
2009
Die Bert, wat is dat voor jongen?
2009
Kees Fens, erfgenaam van een lege hemel
2008
Corneille, Martineau, Sierhuis Schilderen is mijn zuurstof
2008
Nederland in 12 moorden
2008
Ton van Duinhoven, een spoor als rook
2008
Willem
2008
Koning zonder land
2008
Mi a no mi, ik ben niet ik.Trefossa
2008
De andere familie Frank
2008
Schatz
2007
Jan Akkerman, portret met gitaar
2007
Le Maryaj Lenglensou - The Blood Wedding
2007
Slinke Moker
2006
26.000 Gezichten
2006
De voorste linie
2006
Jaap Hillenius, poging om dichterbij te komen
2006
De schilderkunst
2005
Divine Excess
2005
Een gelukkige hand
2005
Katibo Ye Ye
2003
De verdwenen mediene
2003
Ik wil het niet zien, maar het moet
2002
Johnny & Jones
2001
De zomer van 1823
2000

Co-production company

The Secret Room - A Journey into the Universe of Odin Teatret
2019

Dutch Mountain Film

1 award
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
  Dutch Mountain Film
Phone number
+3120 688 1843
E-mail
Show e-mail address
Website
www.dutchmountainfilm.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Wilant Boekelman 39 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     DE -  Berlin International Film Festival Crystal Bear Award
     EU - European Film Award
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
  • René Huybrechtse 16 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
     NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA award

Incentive Production company

Possessed
2018
1 award
De Vliegende Hond - The Flying Dog
2019

Production company

Possessed
2018
1 award
Gangsterboys
2010
1 award
100UP
2020
De Vliegende Hond - The Flying Dog
2019
Time and Tide
2018
Het bestand
2017
De Maatschap
2016
Wie wij zijn
2015
Undercover
2015
Tijd en plaats, een gesprek met mijn moeder - Time and Place, a talk with my mom
2015
T.I.M. The Incredible Machine
2014
Wachten op Marissa
2013
Point Taken - Egon
2013
Dodelijk Dilemma
2010
Retour Uruzgan
2010

Conijn Film

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf

Incentive Production company

Behind the Blood
2019
1 award

Production company

Behind the Blood
2019
1 award
Teledoc Campus - De hoeder
2016
1 award
A Family Affair
2015
1 award
As Things Go
2016
How to Describe a Cloud
2013

BosBros

1 award
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
 NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
  BosBros
Phone number
+31 020 592 66 11
Website
www.bosbros.com
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Burny Bos 26 awards
     NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
     DE -  Berlin International Film Festival Crystal Bear Award

Incentive Production company

Meester Kikker - Mr. Frog
2016
1 award
Heinz
2019
Knofje - Huggleboo
2019
Kapsalon Romy - Romy's Salon
2019
Raspberries with Mustard
2019
De Vuilnisheld - Cash for Trash
2019
Adios Amigos
2016

Production company

Minoes
2001
4 awards
Hoe overleef ik mezelf? - How To Survive Myself
2008
2 awards
Het paard van Sinterklaas
2005
2 awards
Pluk van de Petteflet
2004
2 awards
Ja zuster, nee zuster
2002
2 awards
Meester Kikker - Mr. Frog
2016
1 award
Brammetje Baas - Fidgety Bram
2012
1 award
Dolfje Weerwolfje - Alfie the Little Werewolf
2011
1 award
Waar is het paard van Sinterklaas?
2007
1 award
De griezelbus
2005
1 award
Abeltje
1998
1 award
Het zakmes
1992
1 award
Marionette
2020
Heinz
2019
Knofje - Huggleboo
2019
Kapsalon Romy - Romy's Salon
2019
Heinz
2018
Adios Amigos
2016
Kort! - Buut vrij
2016
Voetbalmeisjes
2016
Vrolijke kerst
2014
Wiplala - The Amazing Wiplala
2014
Vrolijke Kerst
2014
Point Taken - Zwemmen of verzuipen
2014
Kankerlijers - Sickos
2014
Chez Nous
2013
Zusjes
2013
Nono, het Zigzag Kind - The Zigzag Kid
2012
Kort! - Zwemparadijs - Swimming Paradise
2009
De Indiaan - The Indian
2009
Annie M.G.
2009
Suske en Wiske & de Texas rakkers - Luke and Lucy: The Texas Rangers
2009
Kort! - Over vis & revolutie - About Fish and Revolution
2008
Los
2008
Morrison krijgt een zusje - Morrison Gets A Baby Sister
2008
Ben X
2007
Zonen van de zee
2007
Kort! - Zucht
2007
Waltz
2006
Waltz - afl. 2
2005
De Griezelbus Titelsequence
2005
Waltz - afl. 1
2005
Dat zit wel snor
2004
Ibbeltje
2004
Het geheim van de kist
2001
Boris
2000
Cowboy uit Iran
1999
Otje
1998
Mijn Franse tante Gazeuse
1997
Altijd yours, voor never
1996
De jongen die niet meer praatte
1996
De thuiskomst van Odysseus
1995
Versman
1995
Dag juf, tot morgen
1994
Mus - De kerstkalkoen
1994
Idomeneo
1993
Dag Sinterklaas - Het geloof in Sinterklaas
1993
Kinderen van Waterland - Afl. 7: Een huismuis
1990
Ko de Boswachtershow
1990
Kinderen van Waterland
1990

Co-production company

Lucy Goes Gangsta
2021
Raspberries with Mustard
2019
De Vuilnisheld - Cash for Trash
2019

BALDR Film

1 award
 NL - Amsterdam International Docu Film Festival  IDFA selection
 NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
 NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
 DE - Berlin International Film Festival Forum selection
  BALDR Film
Phone number
+3120 303 2670
E-mail
Show e-mail address
Website
www.baldrfilm.nl
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Katja Draaijer 12 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
     DE - Berlin International Film Festival Forum selection
  • Frank Hoeve 9 awards
     NL - Netherlands Film Festival Golden Calf
     NL - Rotterdam International Film Festival IFFR selection
     DE - Berlin International Film Festival Forum selection

Incentive Production company

Goud - Gold
2020
1 award
Rookie
2020
Paradijs in de Woestijn - Paradise in the Desert
2020
Oh Father I Don't Want to Hate You
2020
Mitra
2020
Club Heaven
2020
Ubiquity
2018
Broers
2017

Production company

Those Who Feel the Fire Burning
2014
2 awards
Goud - Gold
2020
1 award
One Night Stand XI - In vrijheid
2016
1 award
One Night Stand XI - Horizon
2016
1 award
One Night Stand IX - Voor Emilia
2014
1 award
Kort! - Sevilla
2012
1 award
Paradijs in de Woestijn - Paradise in the Desert
2020
Oh Father I Don't Want to Hate You
2020
Mitra
2020
Club Heaven
2020
Ubiquity
2018
Teledoc Campus - a•sy•lum
2017
One Night Stand XII - Chimère
2017
Broers
2017
Etgar Keret: een waargebeurd verhaal
2017
Kort! - Grand Tour
2016
Roze wolk
2016
Kids & Docs - Rocknrollertjes
2016
Volgens protocol
2015
Kort! - Thanatos
2015
One Night Stand IX - Arezo
2014
School vol vissen
2014
One Night Stand IX - Ketamine
2014
DOC25 - God op IJtje
2013
Via Dolorosa
2013
Kort! - Het paard en de nachtegaal
2013
Kleine Mo
2012

Co-production company

Heartbound
2018
2 awards
Chico ventana también quisiera tener un submarino - Window Boy Would Also Like to Have a Submarine
2020
1 award
Western Arabs
2019
1 award
By the Name of Tania
2019
1 award
Het Mirakel van Almeria - The Miracle of Almeria
2020
Rookie
2020
SICK, SICK, SICK
2019
Samuel en las Nubes - Samuel in the Clouds
2016

Appelmoes Films

1 award
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)

Incentive Production company

F*ck de Liefde
2019
1 award

Production company

F*ck de Liefde
2019
1 award

2CFILM

1 award
 NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
 NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
 2CFILM
Phone number
+31 20 235 21 14
E-mail
Show e-mail address
Website
www.2cfilm.nl/en/
IMDb profile
IMDb profile

Staff

  • Kees Abrahams 4 awards
     NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
  • Bobby Boermans 3 awards
     NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)
  • Edvard van 't Wout 6 awards
     NL - NFF Platinum Film (400,000 visitors feature film)
     NL - NFF Golden Film (100,000 visitors feature film)

Incentive Production company

Hartenstrijd - Battle of the Hearts
2016
1 award
Casanova's
2020
Losers
2019
Hartje Parijs - Heart Of Paris
2019
Oh Baby
2017
Fissa - Waisted
2016
Hallo Bungalow
2015

Production company

Hartenstraat - Heart Street
2014
2 awards
De Film Van Dylan Haegens
2018
1 award
Hartenstrijd - Battle of the Hearts
2016
1 award
Jack bestelt een broertje
2015
1 award
Casanova's
2020
Hartje Parijs - Heart Of Paris
2019
Losers
2019
Oh Baby
2017
Fissa - Waisted
2016
Hallo Bungalow
2015
APP
2013

Previous page