Bituman Produkties
Abel Ritman
+316 21 262 399
info@bituman.net

Hans van den Berg
+316 53 518 577
baijg@xs4all.nl

Dick Engelbracht Locatiemanager
+316 55 132 020
dickengelbracht@planet.nl

Get Local
Willem Doorman
+316 41 641 971
info@getlocal.nl

Rinus Giessen
rinus-giessens@planet.nl

Hein Hoonakker
+316 45 424 742
hein@hoonakker.nl
www.hoonakker.nl

Holland Locations
+3120 421 5699
jeroen@hollandlocations.nl
www.hollandlocations.nl

Frans Kuijper
film@franskuijper.nl

Locatie scouting & management
Michiel van Meegdenburg
+316 12 718 633
m.van.meegdenburg@freeler.nl
www.michielvanmeegdenburg.nl

Location Search
Jascha Joseph
+316 24 621 061
info@jaschajoseph.nl
www.jaschajoseph.nl

Mathias Cleerdin Location management
+316 53 479 849
mcleerdin@chello.nl
www.matthiascleerdin.nl

S. Petrus
s.petrus@gmail.com

Remke van Marum 
+316 810 274
remke@planet.nl

Jaap Rustige
rustige@planet.nl

Jacqueline Versluijs

jvloc@xs4all.nl

Het Vindingrijk

Diederik de Man
+316 53 649 267
dieck@hetvindingrijk.nl
www.hetvindingrijk.nl

Bente Wiegman
+316 55 815 377
wmifw@xs4all.nl

Harry Ammerlaan
+316 54 910 191
info@harryammerlaan.nl
www.harryammerlaan.nl

Grace Locations
+3135 523 0080
info@gracelocations.com
www.gracelocations.com

Maud Groenewoud
+316 22 796 809
info@locations.nl
www.locations.nl

 

Kees Brouwer
+316 21 860 860
info@lokus.nl

PP Everts
+316 51 741 061
pepeeverts@music.com

Fitzzcarraldo Locations
Adri Schagen
+316 53 957 573
info@fitzzcarrraldo.nl
www.fitzzcarraldo.nl

Goedzoekers
Paul Marbus
+316 53 315 000
Rene de la Rambelje
+316 22 502 562
Walter Kloos
+316 54 382 056
Jarco van Wijck
+316 16 478 786
info@goedzoekers.nl
www.goedzoekers.nl

Jack & Jack
+316 22 440 685
arent@jackenjack.com
www.jackenjack.com

The Location Bank
Franck Hakkert
+316 53 647 184
info@locationbank.nl
www.locationbank.nl

Locatiegoed - location management
Han Ing Lim +316 53 260 789
Maarten Buurlage +316 19 802 838
Tijn Heerkens +316 55 192 393
Thijs Bolle +316 54 235 456
info@locatiewerk.nl
www.locatiewerk.nl

Mapito
Frans van den Bemd
+316 53 443 395
office@mapito.nl
www.mapito.nl

Ab van Overbeeke
+316 50 644 155
abvanoverbeeke@yucom.be
www.zeelandfilm.nl

Sigfriet Roi
Roy van Rosmalen
+316 49 873 260
info@sigfrietenroi.nl
www.Sigfrietenroi.nl

Evert Stolwijk
estolwyk@dds.nl

Total Attraction Filmproduction
Jos Melskens
+3136 549 7001
j.melskens@tafproductions.com

WMI Production & production services
Hans ter Burg
+ 316 54 631 499
wmihtb@xs4all.nl
www.wmiproductions.nl

Gek op locaties
Daan Flips
+316 20 958 043
info@gekoplocaties.nl
www.gekoplocaties.nl

Loes op Locatie
+316 12 975 448
loes@loesoplocatie.nl
www.loesoplocatie.nl